Jaké formáty jsou zde dostupné?

E-knihy jsou u nás na serveru k dispozici v několika formátech, se kterými by neměly mít běžně používané čtečky problémy. V každém případě jsou zde k mání i ve formátu .pdf, se kterým si rozumějí monitory a displeje osobních počítačů, a v tomtéž formátu optimalizovaném pro čtení na zařízeních s menším displejem, tedy právě na čtečkách, které nezvládnou formát .mobi nebo .epub, nebo pro další zařízení, jako jsou tablety nebo mobilní telefony. Jakmile e-knihu koupíte, máte ji na svém účtu (v knihovně) k dispozici kdykoli ve všech dostupných formátech.

 

Naše e-knihy nemají DRM ochranu, takže pokud si čtenář pořídí jiné zařízení, vždy bude jeho kniha v knihovně dostupná a půjde spustit na nové čtečce.

 

U každé e-knihy najdete značky formátů, ve kterých jsou v současné době na našem serveru k dispozici:

 

PDF – univerzální formát, který si můžete zobrazit nejen ve většině čteček, ale i v tabletech nebo v počítači;

ePDF – knihy v PDF optimalizované pro menší displeje a obrazovky, tedy určené právě pro čtečky a tablety; jsou v nich ke stažení placené knihy;
EPUB – velmi rozšířený formát e-knih, s nímž si poradí velké množství čteček;
MOBI nebo PRC – formáty, které umí zobrazit čtečky Kindle, jež jinak používají jiný formát.

 

Než e-knihy zveřejníme, jejich zobrazování ve čtečkách pečlivě testujeme nejen v programech, které slouží k prohlížení elektronických formátů, ale zejména na několika čtečkách. Pokud byste přesto měli problém se zobrazením na svém zařízení (to dá rozum, že nemůžeme mít úplně všechny čtečky!), kontaktujte nás a uvidíme, jak vám můžeme pomoct.

 

Pokud bude dostatečný zájem také o jiné formáty, jsme připraveni všechny knihy vydávat také v nich.

 

Zanechte nám zprávu