Jste nakladatel?

Pokud jste nakladatel, bez ohledu na vaši velikost, frekvenci publikování a obsah vašeho edičního plánu nabízejí Jiné knihy spolupráci také vám. Prostřednictvím našeho serveru můžete vydat libovolnou knihu, ať už existuje v papírové verzi, nebo nikoli. Cenu si určíte sami (taková je politika Jiných knih) a můžete se rozhodnout také o tom, zda budeme peníze za e-knihy inkasovat my, nebo budou chodit na účet přímo vám. V prvním případě mohou mít čtenáři zakoupené e-knihy k dispozici ihned, neboť je lze platit přes online platební bránu, ve druhém od nás dostanete avízo vždy, když někdo ze čtenářů dostane chuť si některé z vámi vydaných děl přečíst. Až dostanete peníze na účet, e-knihy vyskladníte a o všechno ostatní se postaráme my.

 

V obou případech se o příjmy z prodeje podělíme v poměru 85:15 (celých osmdesát pět procent jde k vám), pokud ale budeme k prodeji využívat platební bránu, musíme před rozpočítáváním odečíst náklady na její provoz.

 

Nemáte-li zkušenosti s vydáváním elektronických knih, jsme připraveni vám kdykoli pomoci a knihu připravit, případně i provést jazykovou korekturu nebo text zredigovat.

Zanechte nám zprávu